33646093-4     ,    36051496-7

                   
 • slide01.jpg
 • slide1.jpg
 • slide2.jpg
 • slide3.jpg

پرشین صبا سیستم مجری دربهای اتوماتیک شیشه ای

دربهای اتوماتیک ضد حریق

 

دربهای اتوماتیک شیشه ای ضد حریق مطمئن:

دربهای اتوماتیک کشویی مانع دود، این درب به شما این امکان را می دهد تا از تمام آسایش معمول در استفاده روزانه از یک درب کشویی اتوماتیک وجود دارد لذت ببرید.

اگر آژیر خطر جهت وجود دود فعال شود درب بسته می شود تا از انتشار دود و پخش دود در بقیه ساختمان جلوگیری کند.

پانل های شیشه ای درب که توسط فریم آلومینیومی باریک در جای خود نگه داشته شده اند مجهز به آب بندی ویژه ای در دورتا درو آن می باشد. که عمل حفاظت در برابر بو و صدای نا مطلوب را به خوبی تأمین می کند.

دربهای اتوماتیک ضد حریق:یک سیستم با 3 کارایی!

این دربهای اتوماتیک یک ورودی بلا مانع و راحت و مناسب را در وضعیت های عادی استفاده روزانه را فراهم می کند در حالیکه محافظت در برابر شعله های آتش و نیز ایجاد یک ورودی برای مأموران سرویس دهنده شرایط اضطراری در در رویداد آتش سوزی را ارائه می کند.

بدنه محافظ حرارتی آن محافظت برای 30 دقیقه را ارائه می کند تا در گسترش آتش تأخیر ایجاد کند.

اگر آژیر خطر وجود آتی فعال شود دربهای اتوماتیک کشویی می تواند مانند یک درب عادی لولایی Swing جهت تأمین خروج اضطراری به صورت دستی باز شود.

مکانیزم بسته شدن دربهای اتوماتیک ضد حریق مطمئن می سازد که درب یک بار دیگر بعد از اینکه عملکرد خروج اضطراری اش را به انجام رساند دوباره بسته شود تا فرآیند جلوگیری از آتش را تضمین کند.

 برچسب ها:

دربهای اتوماتیک ضد حریق ،دربهای اتوماتیک ،دربهای اتوماتیک شیشه ای ضد حریق ،دربهای اتوماتیک ، درب های اتوماتیک، دربهای اتوماتیک کشویی


پروژه های انجام شده دربهای اتوماتیک پرشین صبا سیستم

 • slide1

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide2

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide3

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide4

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک


نمونه های دربهای اتوماتیک

آخرین ویدئو های اخبار :

 

 

 

تهران سه را افسریه روبروی شهرداری منطقه

15مجتمع پگاه طبقه 5 واحد 19

 

 

33646093-4 

36051496-7

 

 

info@persiansabasystem.com

طراحی سایت فوری,نمونه طراحی کاتالوگ,تبلیغات در گوگل,پرکلراتیلن,طراحی سایت ارزان,تبلیغ گوگل,تبلیغات در صفحه اول گوگل,تبلیغات گوگل,ماژول ساعت برای جوملا,طراحی سايت با جوملا,آموزش جوملا,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,طراحی سایت فروشگاهی,وب سایت ارزان,طراحی سایت در 24 ساعت,بشکه پرکلرواتیلن,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,ساعت متحرک جوملا,طراحی اپلیکیشن,طراحی لوگو,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,ماژول تاریخ ایرانی,طراحی سایت صنعتی,ماژول تاریخ جوملا,طراحی سایت ارزان,آموزش طراحی سایت,قیمت طراحی سایت,طراحی کاتالوگ حرفه ای,سایت آماده,طراحی سایت خبری,طراحی سایت املاک,طراحی سایت حرفه ای,طراحی سایت 24 ساعته,سایت های آماده,ساعت برای جوملا,قیمت تبلیغات گوگل,طراحی سایت حرفه ای,ماژول ساعت جوملا 3,تبلیغات گوگل,طراحی سايت با جوملا,طراحی سایت مداحی,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,پرکلر اتیلن,طراحی اپلیکیشن اندروید,پرکلرواتیلن,xvhpd shdj,قیمت طراحی وب سایت,طراحی کارت ویزیت,قیمت طراحی سایت حرفه ای,طراحی وب سایت حرفه ای,طراحی اپلیکیشن موبایل,آموزش طراحی وب سایت,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,طراحی سایت مذهبی,طراحی سایت خبرگزاری,طراحی کاتالوگ,طراحی سایت شخصی,گوگل ادوردز,ماژول تاریخ شمسی,ماژول تاریخ انگلیسی,طراحی سایت رایگان,قیمت طراحی کاتالوگ,ماژول تاریخ عربی,تبلیغات در سایت گوگل,