33646093-4     ,    36051496-7

                   
 • slide01.jpg
 • slide1.jpg
 • slide2.jpg
 • slide3.jpg

پرشین صبا سیستم مجری دربهای اتوماتیک شیشه ای

دربهای اتوماتیک خروج اضطراری

دربهای اتوماتیک خروج اضطراری

این دربهای اتوماتیک یک ورودی راحت و مناسب به منظور استفاده روزانه را فراهم می کنند و همینطور خروج امن را در مواقع اضطراری مانند آتش سوزی برای ساکنان ساختمان و ورود آسان برای مأموران سرویس دهنده در شرایط اضطراری را فراهم می کند.

دربهای اتوماتیک کشویی کارایی چندگانه دارند. در مواقعی که حادثه ای رخ می دهد این دربهای اتوماتیک که دارای محور لولایی هستند را می توان به صورت دستی باز کرد یعنی دربهای اتوماتیک حول محور لولایی خود چرخانده می شود و مانند یک درب عادی عمل می کند تا خروج سریع در مواقع اضطراری برای ساکنان ساختمان و ورود سریع برای مأموران سرویس اورژانسی را فراهم کند.

دربهای اتوماتیک کشویی و همچنین لت های جانبی درب هر یک می توانند حول محور لولایی خود چرخانده شوند و به دنبال آن می توانند به سمت کناره های درگاه ورودی درب حرکت کنند.

به خصوص در روزهای بسیار گرم و آفتابی جهت بهره بردن از مزیت استفاده از پهنای کامل درگاه ورودی می تواند به کار برده شود.

هم چنین این عملیات ورود و خروج آسان وسایل حجیم و یا وسایل نقلیه را امکان پذیر می سازد

دربهای اتوماتیک شیشه ای خروج اضطراری در گذرگاه های فرار و نجات:

عملکرد سیستم دربهای اتوماتیک خروج اضطراری جهت باز شدن اتوماتیک در شرایط اضطراری می تواند از طریق اپراتور پشتیبان تکمیل گردد.

تمام اجزای سیستم دربهای اتوماتیک مورد بازرسی قرار می گیرند. که این اطمینان ایجاد شود که همیشه حداقل یک سیستم برای عملکرد مکانیزم باز شدن اضطراری درب در حین رویداد یک حادثه و زمانی که آژیر فعال می شود دردسترس است.

 برچسب های مطلب:

دربهای اتوماتیک کشویی ،دربهای اتوماتیک،دربهای اتوماتیک شیشه ای کشویی،دربهای اتوماتیک خروج اضطراری،سیستم دربهای اتوماتیک ، دربهای اتوماتیک شیشه ای


پروژه های انجام شده دربهای اتوماتیک پرشین صبا سیستم

 • slide1

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide2

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide3

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide4

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک


نمونه های دربهای اتوماتیک

آخرین ویدئو های اخبار :

 

 

 

تهران سه را افسریه روبروی شهرداری منطقه

15مجتمع پگاه طبقه 5 واحد 19

 

 

33646093-4 

36051496-7

 

 

info@persiansabasystem.com

قیمت طراحی وب سایت,طراحی سایت در 24 ساعت,ماژول ساعت جوملا 3,سایت آماده,طراحی لوگو,قیمت طراحی سایت,آموزش طراحی سایت,ماژول تاریخ شمسی,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,وب سایت ارزان,طراحی کاتالوگ حرفه ای,تبلیغات در گوگل,پرکلر اتیلن,ماژول تاریخ ایرانی,گوگل ادوردز,آموزش طراحی وب سایت,طراحی اپلیکیشن,سایت های آماده,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,طراحی سایت فوری,طراحی سایت مداحی,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,ماژول تاریخ عربی,طراحی سایت املاک,پرکلرواتیلن,طراحی کارت ویزیت,طراحی کاتالوگ,طراحی سایت حرفه ای,تبلیغات در صفحه اول گوگل,طراحی سايت با جوملا,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,تبلیغات گوگل,طراحی سایت ارزان,تبلیغات گوگل,طراحی سایت رایگان,طراحی سایت حرفه ای,تبلیغ گوگل,طراحی سایت شخصی,طراحی سايت با جوملا,طراحی سایت خبری,قیمت تبلیغات گوگل,ماژول ساعت برای جوملا,آموزش جوملا,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,طراحی سایت مذهبی,طراحی سایت فروشگاهی,طراحی اپلیکیشن موبایل,طراحی سایت صنعتی,ماژول تاریخ انگلیسی,طراحی وب سایت حرفه ای,طراحی اپلیکیشن اندروید,قیمت طراحی کاتالوگ,نمونه طراحی کاتالوگ,ساعت برای جوملا,طراحی سایت خبرگزاری,طراحی سایت ارزان,پرکلراتیلن,ماژول تاریخ جوملا,ساعت متحرک جوملا,xvhpd shdj,طراحی سایت 24 ساعته,بشکه پرکلرواتیلن,قیمت طراحی سایت حرفه ای,تبلیغات در سایت گوگل,