33646093-4     ,    36051496-7

                   
 • slide01.jpg
 • slide1.jpg
 • slide2.jpg
 • slide3.jpg

پرشین صبا سیستم مجری دربهای اتوماتیک شیشه ای

دربهای اتوماتیک بهینه ساز

دربهای اتوماتیک بهینه ساز

زمانی که وارد ساختمان می شوید دربهای اتوماتیک بهینه ساز مصرف انرژی تاثیر حرارت شما را به محیط اطرافتان نشان می دهند. این سیستم های دربهای اتوماتیک در نگهداری هوای گرم در محیط داخل ساختمان بسیار موثر می باشد.

سیستم پروفیل بهینه ساز مصرف انرژی درب های عایق گرما و ضد کوران و کشش جریان هوا را به صورتی کارآمد به شما اعطا می کند به خصوص دربهای اتوماتیک که در شب بسته هستند به شما این امکان را می دهند که انرژی گران بها و منابع طبیعی را ذخیره کنید.

در این محصول باز و بسته شدن اتوماتیک برای ما کافی نیست بلکه باید ایزولاسیون با عایق کاری اتوماتیک هم داشته باشیم . راندمان واقعی انرژی بدون ترکیب درستی از عایق سازی در برابر دما و ضد کوران بودن امکان پذیر نیست .

جلوگیری از اتلاف انرژی با دربهای اتوماتیک بهینه ساز:

کم شدن زمان های باز و بسته شدن دربهای اتوماتیک به طور کلی مقدار تغییر در هوا را کاهش می دهد و در نتیجه اتلاف انرژی را تقلیل می دهد.

سیستم پروفیل دربهای اتوماتیک عایق گرمای بهینه ساز مصرف انرژی حفاظت در برابر کوران را بسیار بهتر نسبت به سایر دربهای اتوماتیک کشویی شیشه ای هادی گرما ارائه می کند و همچنین به دلیل عایق کاری مناسب در جلوگیری از اتلاف انرژی غیر ضروری که در شب رخ می دهد هنگامی که درب بسته است کمک می کند.

سیستم دربهای اتوماتیک بهینه ساز مصرف انرژی همچنین از ورود سر و صدای بیرون به داخل ساختمان جلوگیری می کند. و محیطی آرام را در داخل ساختمان ایجاد کنید.

بازدهی بالای سیستم دربهای اتوماتیک بهینه ساز انرژی ؛:

بازدهی فوق العاده دربهای اتوماتیک بهینه ساز مصرف انرژی به دلیل عایق کاری در برابر دما و ممانعت از کوران تاثیرات شایسته ای دارند. و مزیت این درب اتوماتیک در کاهش اتلاف انرژی است .

دربهای اتوماتیک بهینه ساز مورد آزمایش و مورد تائید قرار گرفته است:

مقدار ضریب حرارت

نفوذ ناپذیری دربرابر هوا

مقاومت در برابر باران شدید

تنش در برابر فشار زیاد باد

سیستم های ایمنی

دربهای بهینه ساز بدون متحمل شدن هزینه های اضافی یا متقبل شدن اقدامات گران قیمت در بقیه بخش های ساختمانی صرفه جویی مداوم در مصرف انرژی هزینه های گرمایشی را کاهش می دهد.

دربهای اتوماتیک بهینه ساز مصرف انرژی برای تازگی بیشتر هوای ساختمان ایده آل می باشند زیرا از داخل شدن اضافی گاز دی اکسید کربن جلوگیری می کنند.

این دربهای اتوماتیک در حین امنیتی که به کاربر ارائه می دهد هم چنین عملکرد هایی مثل خروج اضطراری مربوط به فرار و نجات را نیز با هم آن مکانیزم دربهای اتوماتیک شیشه ای خروج اضطراری ارائه می دهند

این دربهای اتوماتیک ظاهر بسیار جذاب و ممتازی به همراه روش های انعطاف پذیر برای نصب کردن دارند.

عرض قابل رؤیت باریک پروفیل آلومینیومی بهینه ساز مصرف انرژی در مطابقت با به هم پیوستگی اجزای مکانیزم محرکه درب اتوماتیک ظاهر بسیار زیبایی به این دربهای اتوماتیک کشویی می بخشد.

انواع مختلف یک لت یا دو لت به همراه دامنه وسیعی از اتصالات و طرح های مختلف قفل شدن بیشترین سازگاری را با هر گونه احتیاجات نقشه معماری ساختمان تضمین می کند.

برچسب های مطلب:

دربهای اتوماتیک بهینه ساز،دربهای اتوماتیک،درب اتوماتیک،دربهای بهینه ساز،دربهای اتوماتیک شیشه ای خروج اضطراری،دربهای اتوماتیک شیشه ای،دربهای اتوماتیک کشویی،دربهای اتوماتیک بهینه ساز مصرف انرژی،سیستم دربهای اتوماتیک


پروژه های انجام شده دربهای اتوماتیک پرشین صبا سیستم

 • slide1

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide2

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide3

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide4

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک


نمونه های دربهای اتوماتیک

آخرین ویدئو های اخبار :

 

 

 

تهران سه را افسریه روبروی شهرداری منطقه

15مجتمع پگاه طبقه 5 واحد 19

 

 

33646093-4 

36051496-7

 

 

info@persiansabasystem.com

پرکلر اتیلن,تبلیغات در صفحه اول گوگل,طراحی سایت در 24 ساعت,سایت های آماده,تبلیغ گوگل,طراحی سایت مداحی,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,آموزش طراحی سایت,طراحی وب سایت حرفه ای,طراحی سایت فوری,طراحی کاتالوگ حرفه ای,ماژول ساعت برای جوملا,تبلیغات گوگل,ماژول تاریخ جوملا,طراحی اپلیکیشن موبایل,طراحی سایت خبرگزاری,طراحی سایت صنعتی,آموزش طراحی وب سایت,قیمت طراحی وب سایت,وب سایت ارزان,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,تبلیغات در گوگل,طراحی اپلیکیشن,طراحی کاتالوگ,گوگل ادوردز,قیمت طراحی سایت حرفه ای,طراحی سایت حرفه ای,طراحی سایت فروشگاهی,طراحی اپلیکیشن اندروید,xvhpd shdj,قیمت تبلیغات گوگل,سایت آماده,پرکلرواتیلن,طراحی سایت شخصی,قیمت طراحی سایت,ماژول ساعت جوملا 3,نمونه طراحی کاتالوگ,ماژول تاریخ ایرانی,طراحی کارت ویزیت,آموزش جوملا,ماژول تاریخ عربی,تبلیغات گوگل,طراحی سايت با جوملا,طراحی سایت حرفه ای,ساعت برای جوملا,ساعت متحرک جوملا,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,پرکلراتیلن,ماژول تاریخ انگلیسی,طراحی لوگو,ماژول تاریخ شمسی,قیمت طراحی کاتالوگ,طراحی سایت رایگان,طراحی سایت ارزان,طراحی سايت با جوملا,طراحی سایت 24 ساعته,طراحی سایت ارزان,طراحی سایت املاک,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,طراحی سایت خبری,تبلیغات در سایت گوگل,طراحی سایت مذهبی,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,بشکه پرکلرواتیلن,