33646093-4     ,    36051496-7

                   
 • slide01.jpg
 • slide1.jpg
 • slide2.jpg
 • slide3.jpg

پرشین صبا سیستم مجری دربهای اتوماتیک شیشه ای

دربهای اتوماتیک بیمارستانی

دربهای اتوماتیک بیمارستانی با بالاترین معیارهای بهداشتی و عایق بندی صدا برای محیط های حساس آب بندی شده و امکان ورود بدون استفاده از دست ممکن می سازد. که این نوع از دربهای اتوماتیک در اتاق های کلینیکی،درمانگاه ها، مطب و بیمارستان ها و... کاربرد دارند.

با استفاده از دربهای اتوماتیک بیمارستانی نیازی به دست زدن به دستگیره ها نیست زیرا ممکن است آلودگی داشته باشند.

درب اتوماتیک بیمارستانی به خصوص در اماکنی که جریان هوا کنترل شده و یا امواج صدای ناخواسته ای وجود داشته باشد بسیار مهم می باشند.

هم چنین در مکان های حساسی که نیاز به دربهای اتوماتیک غیر قابل نفوذ در برابر هوا و نیازی به ورود بدون استفاده از دست می باشد دارای بالاترین ارجحیت می باشد.

دلایل استفاده از دربهای اتوماتیک بیمارستانی

استحکام فوق العاده

شرط ضروری در اتاق های عملیاتی بیمارستانی دربهای اتوماتیک آب بندی شده سفت و محکم می باشند.

دربهای اتوماتیک بیمارستانی از هر تغییر ناخواسته ای در هوا و نیز نفوذ ذرات خارجی و ناخالصی ها و آلودگی ها جلوگیری می کنند.

بهداشت در درجه اعلاء

درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی فواید بالایی دارد . آنها امکان وارد شدن بدون استفاده از دست را فراهم می کنند. هدف از باز و بسته شدن اتوماتیک دربهای شیشه ای بیمارستانی طرز کار هاست زیرا از انتشار ویروس ها و باکتری هایی که منابع ایجاد بیماری می باشند جلوگیری می کند.

استفاده آسان کاربران

دامنه وسیعی از عوامل کنترل بیشترین آسایش را برای کاربر تأمین می کند. گزینش کاملی از عوامل مختلف گشودن درب که برای مطابقت با احتیاجات مختلف کاربر طراحی شده است روس های مختلف امکان ورود و خروج از درب را فراهم می کند.

امنیت در هنگام عبور

وجود رادارهای اسکن جهت دار و نیز اسکن چند جهته که بر بخش محرکه متصل شده است محافظت از استفاده کنندگان از دربهای اتوماتیک بیمارستانی را تا زمانی که آن ها در حوزه عملیاتی دربهای متحرک می مانند تأمین می کنند.

باز و بسته شدن راحت دربها

دکمه های فشاری نوری بزرگ و یا حس گرمایی حرکتی متصل به مکانیزم محرکه امکان ورود بدون دست به صورت روان و هموار را ایجاد می کنند.

امکان ورود افراد مجاز

دکمه های فشاری کلید های فعال شونده با آرنج یا بقیه سیستم های ورود می تواند برای باز شدن کنترل شده انتخاب شود.

باز شدن دربهای اتوماتیک بیمارستانی در حالت قطع برق

میله اهرم عملیاتی این امکان را می دهد که در زمانی که برق قطع می شود بتوانید دربهای اتوماتیک را به طور دستی به راحتی باز کنید .

چهار چوب منفرد دربهای اتوماتیک بیمارستانی از پروفیل آلمینیوم ساخته شده است.

چهارچوب دوبل از پروفیل آلمینیوم با بخش میانی مطابق با لت های دربهای اتوماتیک ساخته شده است.

درب اتوماتیک در بیمارستانها با تمام استاندارد ها و معیار های وابسته و مرتبط و با کیفیت و امنیت بالا طراحی و نصب می شوند .

برچسب مطلب:

دربهای اتوماتیک بیمارستانی،دربهای اتوماتیک،درب اتوماتیک بیمارستان،درب اتوماتیک،درب اتوماتیک شیشه ای،دربهای شیشه ای بیمارستانی


پروژه های انجام شده دربهای اتوماتیک پرشین صبا سیستم

 • slide1

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide2

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide3

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide4

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک


نمونه های دربهای اتوماتیک

آخرین ویدئو های اخبار :

 

 

 

تهران سه را افسریه روبروی شهرداری منطقه

15مجتمع پگاه طبقه 5 واحد 19

 

 

33646093-4 

36051496-7

 

 

info@persiansabasystem.com

طراحی وب سایت حرفه ای,طراحی سایت املاک,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,طراحی سایت خبری,تبلیغات در گوگل,نمونه طراحی کاتالوگ,سایت های آماده,طراحی کاتالوگ حرفه ای,طراحی سایت رایگان,طراحی سایت در 24 ساعت,سایت آماده,قیمت طراحی سایت,طراحی سایت فروشگاهی,طراحی سایت ارزان,طراحی اپلیکیشن اندروید,پرکلراتیلن,ماژول ساعت جوملا 3,تبلیغات در سایت گوگل,ماژول تاریخ ایرانی,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,تبلیغات گوگل,طراحی سایت مذهبی,ماژول تاریخ جوملا,طراحی سایت 24 ساعته,قیمت طراحی کاتالوگ,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,طراحی سايت با جوملا,ساعت برای جوملا,طراحی کاتالوگ,تبلیغات در صفحه اول گوگل,طراحی سایت حرفه ای,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,ماژول ساعت برای جوملا,قیمت طراحی سایت حرفه ای,طراحی سایت حرفه ای,طراحی سایت مداحی,طراحی سایت شخصی,طراحی لوگو,ماژول تاریخ شمسی,ماژول تاریخ عربی,تبلیغ گوگل,پرکلر اتیلن,xvhpd shdj,آموزش طراحی سایت,قیمت طراحی وب سایت,طراحی سایت صنعتی,طراحی کارت ویزیت,طراحی سايت با جوملا,طراحی سایت فوری,آموزش جوملا,بشکه پرکلرواتیلن,آموزش طراحی وب سایت,ماژول تاریخ انگلیسی,وب سایت ارزان,طراحی اپلیکیشن موبایل,طراحی سایت خبرگزاری,پرکلرواتیلن,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,طراحی سایت ارزان,گوگل ادوردز,ساعت متحرک جوملا,تبلیغات گوگل,قیمت تبلیغات گوگل,طراحی اپلیکیشن,