33646093-4     ,    36051496-7

                   
 • slide01.jpg
 • slide1.jpg
 • slide2.jpg
 • slide3.jpg

پرشین صبا سیستم مجری دربهای اتوماتیک شیشه ای

دربهای اتوماتیک شیشه ای گرد

دربهای اتوماتیک شیشه ای گرد از ترکیب زیبایی شناختی و خلاقیت با آسودگی و سودمندی ساخته و طراحی می شود.

زیبایی شناختی ماهرانه دربهای اتوماتیک گرد به فضای ورودی ساختمان برتری منحصر به فرد می دهد . این زیبایی و ظرافت در نماهای بیرونی جالب توجه می باشد

به دلیل شکل هندسی منحنی دربهای شیشه ای گرد و استفاده اصولی و بهینه از فضاهای خالی موجود، امکان ساخت این نوع از دربهای اتوماتیک را در محل های عبور براحتی ممکن می سازد.

آزادی عمل در طراحی و ساخت دربهای اتوماتیک شیشه ای گرد

شکل های محدب و مقعر این درب های اتوماتیک در حین اینکه آزادی و اختیار مناسبی در طراحی و ساخت را امکان پذیر می سازد هماهنگی را نسبت به معماری اطراف فراهم می کند

استفاده آسان و راحت مشتریو دامنه وسیعی از ویژگی های اساسی و عوامل ایمنی و کنترل که برای سازگاری با موقعیت ساختمانی انتخاب می شود . راه حل هایی را برای استفاده از این درب های اتوماتیک گرد تضمین می نماید.

وقتی دو عدد درب اتوماتیک شیشه ای گرد کهیکی محدب و دیگری مقعر باشند را مقابل هم قرار دهیم می توانیم یک راهروی فشرده، جمع و جور و زیبا ایجاد کنیم.

که در شرایط آب و هوایی مختلف می توانند به حفظ هوای داخل ساختمان کمک کنند، استفاده از دربهای اتوماتیک شیشه ای گرد زیبایی، کارایی و استفاده بهینه از فضا را به دنبال دارد.

دربهای اتوماتیک گرد نیم دایره به حالت محدب یا مقعر می توانند برای ورودی زیبا باشد . جهت تحدب یا تقعر داشتن با ساختار معماری سازه هماهنگ می شود و درجه قوس های مختلفی دارند.

این دربهای اتوماتیک می توانند به عنوان مقطعی از یک منحنی با زاویه ای خاص طراحی و ساخته شوند . و با زاویه انحنا دلخواه و هماهنگ با محیط اجرا شوند. این انحنا حتماً نباید بخشی از یک دایره باشد بلکه زاویه نمای ساختمان می تواند تعیین کننده زاویه دربهای اتوماتیک گرد باشد.

 

:برچسب مطلب

درب اتوماتیک،دربهای اتوماتیک،درب های اتوماتیک گرد،دربهای اتوماتیک شیشه ای گرد،دربهای اتوماتیک گرد


پروژه های انجام شده دربهای اتوماتیک پرشین صبا سیستم

 • slide1

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide2

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide3

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide4

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک


نمونه های دربهای اتوماتیک

آخرین ویدئو های اخبار :

 

 

 

تهران سه را افسریه روبروی شهرداری منطقه

15مجتمع پگاه طبقه 5 واحد 19

 

 

33646093-4 

36051496-7

 

 

info@persiansabasystem.com

سایت های آماده,طراحی سايت با جوملا,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,قیمت طراحی سایت,آموزش طراحی سایت,طراحی سایت ارزان,طراحی اپلیکیشن,طراحی سایت املاک,نمونه طراحی کاتالوگ,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,طراحی سایت رایگان,آموزش طراحی وب سایت,سایت آماده,ماژول ساعت جوملا 3,طراحی وب سایت حرفه ای,طراحی سایت فوری,طراحی سایت فروشگاهی,تبلیغات گوگل,گوگل ادوردز,پرکلر اتیلن,قیمت طراحی وب سایت,تبلیغات در صفحه اول گوگل,وب سایت ارزان,ساعت برای جوملا,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,بشکه پرکلرواتیلن,طراحی اپلیکیشن موبایل,طراحی سایت حرفه ای,طراحی سایت خبری,قیمت تبلیغات گوگل,ماژول تاریخ انگلیسی,طراحی سایت مداحی,تبلیغات در سایت گوگل,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,طراحی سایت 24 ساعته,ماژول تاریخ عربی,xvhpd shdj,طراحی سايت با جوملا,طراحی سایت حرفه ای,پرکلراتیلن,طراحی سایت مذهبی,طراحی لوگو,ماژول ساعت برای جوملا,طراحی سایت در 24 ساعت,قیمت طراحی کاتالوگ,تبلیغات گوگل,طراحی اپلیکیشن اندروید,طراحی کارت ویزیت,طراحی سایت شخصی,تبلیغ گوگل,طراحی کاتالوگ,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,طراحی سایت ارزان,طراحی سایت خبرگزاری,ماژول تاریخ شمسی,آموزش جوملا,پرکلرواتیلن,طراحی کاتالوگ حرفه ای,ماژول تاریخ ایرانی,تبلیغات در گوگل,ساعت متحرک جوملا,ماژول تاریخ جوملا,طراحی سایت صنعتی,قیمت طراحی سایت حرفه ای,