33646093-4     ,    36051496-7

                   
 • slide01.jpg
 • slide1.jpg
 • slide2.jpg
 • slide3.jpg

پرشین صبا سیستم مجری دربهای اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک مدل SLA ساخت کمپانی KABA سوئیس

مشخصات فنی سیستم درب اتوماتیک KABA  سوئیس مدل SLA  
سیستم جدید درب اتوماتیک مدل SLA    ساخت کمپانی KABA  سوئیس   که به صورت کامل در کشور سوئیس تولید می شود و دارای استانداردهای   ISO9001 و TUV و CE اروپا بوده و در بسیاری  از فرودگاههای اروپائی و همچنین در بسیاری از اماکن عمومی دیگر نصب شده و به خوبی امتحان خود را پس داده است .

مشخصات خاص این سیستم به قرار زیر است :
کنترل کننده مرکزی :
سیستم مدار الکترونیکی آن ( Microprocessor) به صورت اتوماتیک وار وزن هر درب را می سنجد و طول بازشو را حساب می کند و حتی اصطکاک و سایش را نیز محاسبه می کند . موتور سیستم بر اساس استاندارد اروپا از نوع DC و 24 ولت بوده و به صورت عادی برای درب های دو لنگه با وزن 240کیلوگرم جهت هر لت طراحی شده است ولی تا وزن 200 کیلوگرم برای هر لنگه را نیز به خوبی تحمل می کند .
تجهیزات حرکتی :
هر لنگه درب دارای چهار غلطک بزرگ از جنس لاستیک فشرده شده است و دارای دو غلطک راهنما نیز در بالا می باشدکه قابل تنظیم بوده و استحکام خاصی به حرکت درب می بخشد و از خروج غلطکها از مسیر اصلی جلوگیری می کند .
باطری : سیستم  KABA  مجهز به یک باطری مخصوص است که در صورت نبودن برق ، تا ساعتها درب به صورت عادی یه عملکرد خود ادامه می دهد .
کلید تنظیمات : دستگاه تنظیمات D-BEDIK شامل 1- اتوماتیک 2- دائم بازشو 3- نیمه بازشو ( یا حالت تابستانی ، زمستانی ) 4- قفل 5- ورود ممنوع وجود دارد .
قفل : قفل الکترونیکی با قابلیت کنترل از راه دور .
قابلیت اتصال به شبکه  B.M.S   : سیستم درب اتوماتیک مدل   SLAدارای قابلیت اتصال به  BMS ( شبکه مخصوص مدیریت ) ساختمان و سیستم اعلام حریق و سیستم های حفاظتی و کامپیوتر می باشد و با اضافه کردن یک قطعه به صورت اختیاری می توان از نرم افزار مخصوص کنترل دربهای ساختمان کمپانی رکورد نیز استفاده نمود .


پروژه های انجام شده دربهای اتوماتیک پرشین صبا سیستم

 • slide1

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide2

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide3

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide4

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک


نمونه های دربهای اتوماتیک

آخرین ویدئو های اخبار :

 

 

 

تهران سه را افسریه روبروی شهرداری منطقه

15مجتمع پگاه طبقه 5 واحد 19

 

 

33646093-4 

36051496-7

 

 

info@persiansabasystem.com

پرکلرواتیلن,طراحی سایت در 24 ساعت,قیمت طراحی سایت حرفه ای,طراحی سایت رایگان,قیمت طراحی وب سایت,طراحی سایت ارزان,گوگل ادوردز,ماژول تاریخ شمسی,تبلیغ گوگل,سایت آماده,تبلیغات در صفحه اول گوگل,وب سایت ارزان,ساعت متحرک جوملا,طراحی سایت صنعتی,طراحی سايت با جوملا,قیمت طراحی کاتالوگ,طراحی اپلیکیشن,طراحی اپلیکیشن اندروید,طراحی سایت مذهبی,طراحی سایت فوری,قیمت تبلیغات گوگل,طراحی کاتالوگ,طراحی اپلیکیشن موبایل,ماژول تاریخ جوملا,ماژول ساعت جوملا 3,طراحی سایت مداحی,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,تبلیغات در سایت گوگل,تبلیغات گوگل,سایت های آماده,طراحی سایت خبرگزاری,طراحی کارت ویزیت,طراحی سایت 24 ساعته,xvhpd shdj,ماژول ساعت برای جوملا,تبلیغات گوگل,طراحی سایت املاک,آموزش طراحی وب سایت,ساعت برای جوملا,طراحی سایت حرفه ای,قیمت طراحی سایت,طراحی سایت خبری,تبلیغات در گوگل,طراحی کاتالوگ حرفه ای,طراحی سايت با جوملا,آموزش جوملا,پرکلراتیلن,ماژول تاریخ ایرانی,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,طراحی لوگو,طراحی سایت ارزان,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,ماژول تاریخ انگلیسی,ماژول تاریخ عربی,پرکلر اتیلن,طراحی سایت حرفه ای,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,نمونه طراحی کاتالوگ,طراحی وب سایت حرفه ای,طراحی سایت شخصی,طراحی سایت فروشگاهی,بشکه پرکلرواتیلن,آموزش طراحی سایت,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,