33646093-4     ,    36051496-7

                   
 • slide01.jpg
 • slide1.jpg
 • slide2.jpg
 • slide3.jpg

پرشین صبا سیستم مجری دربهای اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک مدل SLA ساخت کمپانی KABA سوئیس

مشخصات فنی سیستم درب اتوماتیک KABA  سوئیس مدل SLA  
سیستم جدید درب اتوماتیک مدل SLA    ساخت کمپانی KABA  سوئیس   که به صورت کامل در کشور سوئیس تولید می شود و دارای استانداردهای   ISO9001 و TUV و CE اروپا بوده و در بسیاری  از فرودگاههای اروپائی و همچنین در بسیاری از اماکن عمومی دیگر نصب شده و به خوبی امتحان خود را پس داده است .

مشخصات خاص این سیستم به قرار زیر است :
کنترل کننده مرکزی :
سیستم مدار الکترونیکی آن ( Microprocessor) به صورت اتوماتیک وار وزن هر درب را می سنجد و طول بازشو را حساب می کند و حتی اصطکاک و سایش را نیز محاسبه می کند . موتور سیستم بر اساس استاندارد اروپا از نوع DC و 24 ولت بوده و به صورت عادی برای درب های دو لنگه با وزن 240کیلوگرم جهت هر لت طراحی شده است ولی تا وزن 200 کیلوگرم برای هر لنگه را نیز به خوبی تحمل می کند .
تجهیزات حرکتی :
هر لنگه درب دارای چهار غلطک بزرگ از جنس لاستیک فشرده شده است و دارای دو غلطک راهنما نیز در بالا می باشدکه قابل تنظیم بوده و استحکام خاصی به حرکت درب می بخشد و از خروج غلطکها از مسیر اصلی جلوگیری می کند .
باطری : سیستم  KABA  مجهز به یک باطری مخصوص است که در صورت نبودن برق ، تا ساعتها درب به صورت عادی یه عملکرد خود ادامه می دهد .
کلید تنظیمات : دستگاه تنظیمات D-BEDIK شامل 1- اتوماتیک 2- دائم بازشو 3- نیمه بازشو ( یا حالت تابستانی ، زمستانی ) 4- قفل 5- ورود ممنوع وجود دارد .
قفل : قفل الکترونیکی با قابلیت کنترل از راه دور .
قابلیت اتصال به شبکه  B.M.S   : سیستم درب اتوماتیک مدل   SLAدارای قابلیت اتصال به  BMS ( شبکه مخصوص مدیریت ) ساختمان و سیستم اعلام حریق و سیستم های حفاظتی و کامپیوتر می باشد و با اضافه کردن یک قطعه به صورت اختیاری می توان از نرم افزار مخصوص کنترل دربهای ساختمان کمپانی رکورد نیز استفاده نمود .


پروژه های انجام شده دربهای اتوماتیک پرشین صبا سیستم

 • slide1

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide2

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide3

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک

 • slide4

  پرشین صبا سیستم

  مجری دربهای شیشه ای اتوماتیک


نمونه های دربهای اتوماتیک

آخرین ویدئو های اخبار :

 

 

 

تهران سه را افسریه روبروی شهرداری منطقه

15مجتمع پگاه طبقه 5 واحد 19

 

 

33646093-4 

36051496-7

 

 

info@persiansabasystem.com

نمونه طراحی کاتالوگ,پرکلراتیلن,طراحی سایت شخصی,طراحی سایت 24 ساعته,طراحی سایت حرفه ای,طراحی اپلیکیشن موبایل,طراحی سایت مداحی,طراحی سایت حرفه ای,وب سایت ارزان,قیمت طراحی وب سایت,ساعت متحرک جوملا,طراحی سايت با جوملا,طراحی سایت املاک,طراحی سایت فروشگاهی,ماژول تاریخ ایرانی,ماژول تاریخ جوملا,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,ماژول تاریخ انگلیسی,قیمت تبلیغات گوگل,طراحی سایت خبری,طراحی سایت ارزان,طراحی اپلیکیشن,قیمت طراحی کاتالوگ,طراحی سایت فوری,پرکلر اتیلن,طراحی سایت مذهبی,آموزش جوملا,تبلیغ گوگل,طراحی اپلیکیشن اندروید,تبلیغات در گوگل,طراحی سایت ارزان,گوگل ادوردز,تبلیغات گوگل,تبلیغات گوگل,آموزش طراحی وب سایت,بشکه پرکلرواتیلن,سایت آماده,تبلیغات در صفحه اول گوگل,قیمت طراحی سایت حرفه ای,طراحی سایت خبرگزاری,ساعت برای جوملا,ماژول ساعت برای جوملا,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,سایت های آماده,طراحی کارت ویزیت,طراحی سایت رایگان,پرکلرواتیلن,طراحی سايت با جوملا,طراحی کاتالوگ حرفه ای,طراحی سایت صنعتی,طراحی لوگو,ماژول ساعت جوملا 3,ماژول تاریخ شمسی,ماژول تاریخ عربی,طراحی سایت در 24 ساعت,آموزش طراحی سایت,تبلیغات در سایت گوگل,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,قیمت طراحی سایت,طراحی وب سایت حرفه ای,طراحی کاتالوگ,xvhpd shdj,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,